ZDRAVÉ TĚHOTENSTVÍ

Farmax

Obchodní značka Farmax je produktem předního českého výrobce generických léčiv a doplňků stravy, SVUS Pharma a.s.

Bonusový obsah ZDARMA

Chcete získat další informace o těhotenství a předporodní přípravě navazující na knihu Zdravé těhotenství? Zadejte váš email a my vám obratem zašleme další informace a tipy na články.

Produkty prodávané pod obchodní značkou Farmax jsou vyvíjeny na základě vědeckých poznatků. Farmax nekompromisně dbá na nejvyšší kvalitu surovin. Všechny produkty Farmax jsou vyráběny v režimu Správné výrobní praxe, tím je zaručena kvalita a účinnost.

V oblasti léčiv obchodní značka Farmax zaujímá významné místo v oboru psychiatrie. Široký sortiment přípravků nabízíme ve formě doplňků stravy. Jedním z nejvýznamnějších je řada Preventan®, přípravky s prokázaným účinkem na zvyšování sekreční imunity až o 60%. Většina spotřebitelů má velmi dobré zkušenosti s přípravkem MaxiCor® s nejvyšším obsahem čistých omega–3 nenasycených mastných kyselin pro doplnění potřebných látek. K zajištění zdraví pro děti informujeme o jedinečných přípravcích FolGravid®, MaxIQ® a ActiLac® mimi, ActiLac® baby.

Farmax Vám, Vážení spotřebitelé, nabízí vždy nejvyšší kvalitu, proto investujte s důvěrou prostřednictvím produktů Farmax do zdraví svého a svých blízkých!

Tým Farmax

www.farmax.cz                    

 

Ukázky z knihy Zdravé těhotenství

Zdravá výživa

Zdravá výživa

Zobrazit ukázku
Zdravé vaření

Zdravé vaření

Zobrazit ukázku
Zdravé cvičení

Zdravé cvičení

Zobrazit ukázku

Zdravé omlazení – Portál péče o tělo i duši Portál péče o tělo i duši
pro všechny aktivní lidi
s otevřenou myslí.

Těhotenství a péče o dítě - Baby On Line Nejnavštěvovanější odborně
garantovaný portál zaměřený
na těhotenství a péči o dítě.

Knihy pro děti Pro chytré hlavičky - knížky pro děti - dětské knížky Vzdělávací knihy pro děti zaměřené
na zdravý životní styl a svět kolem
nás, psací potřeby, hračky.

Zdravé těhotenství - jedinečný rádce Úspěšný recept, jak o sebe pečovat,
vypadat a cítit se skvěle i po čtyřicítce.

Těhotníček - Praktické rady o těhotenství a dětech Těhotenský deníček psaný pro miminko, těhotenský diář s upozorněním na důležitá data.

Průvodce moderní dospívající dívky. Měla by být v každé dívčí knihovničce. Průvodce moderní dospívající dívky. Měla by být v každé dívčí knihovničce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace