ZDRAVÉ TĚHOTENSTVÍ

Studio Divoká vařečka

Chcete se naučit správně a moderně vařit? Nebo jen okoukat kulinářské fígle? Pak je tu pro Vás studio Divoká vařečka! V něm se můžete za pomoci nejlepších brněnských šéfkuchařů naučit lecjakým kulinářským dovednostem!

Bonusový obsah ZDARMA

Chcete získat další informace o těhotenství a předporodní přípravě navazující na knihu Zdravé těhotenství? Zadejte váš email a my vám obratem zašleme další informace a tipy na články.

Své služby nabízí Studio Divoká vařečka již bezmála 3 roky. Nabídka studia uspokojí každého, vybírat lze až ze 70 druhů kurzů:

V kurzu vaření pro těhotné a kojící se naučíte nejen vařit z výživných a v těhotenství nezbytných surovin, ale dozvíte se také co jíst v prvním, druhém a třetím trimestru, bezprostředně po porodu a během kojení tak, aby Vaše miminko bylo zdravé a dobře prospívalo. Na kurzu nechybí kromě informací o kvalitních surovinách ani tipy, jak v těhotenství pokrmy správně upravovat, jak je kombinovat.

Ve studiu je možné zakoupit produkty domácí výroby, maso od farmářů, kvalitní kuchyňské náčiní, nebo si zde můžete vyzvednout luxusní víkendové menu Take away.

Studio Divoká vařečka
Pekárenská 6
602 00 Brno
Tel. 773 686 322 (Michal Barták – majitel studia)
Email: info@divoka-varecka.cz
www.divoka-varecka.cz

 

Ukázky z knihy Zdravé těhotenství

Zdravá výživa

Zdravá výživa

Zobrazit ukázku
Zdravé vaření

Zdravé vaření

Zobrazit ukázku
Zdravé cvičení

Zdravé cvičení

Zobrazit ukázku

Zdravé omlazení – Portál péče o tělo i duši Portál péče o tělo i duši
pro všechny aktivní lidi
s otevřenou myslí.

Těhotenství a péče o dítě - Baby On Line Nejnavštěvovanější odborně
garantovaný portál zaměřený
na těhotenství a péči o dítě.

Knihy pro děti Pro chytré hlavičky - knížky pro děti - dětské knížky Vzdělávací knihy pro děti zaměřené
na zdravý životní styl a svět kolem
nás, psací potřeby, hračky.

Zdravé těhotenství - jedinečný rádce Úspěšný recept, jak o sebe pečovat,
vypadat a cítit se skvěle i po čtyřicítce.

Těhotníček - Praktické rady o těhotenství a dětech Těhotenský deníček psaný pro miminko, těhotenský diář s upozorněním na důležitá data.

Průvodce moderní dospívající dívky. Měla by být v každé dívčí knihovničce. Průvodce moderní dospívající dívky. Měla by být v každé dívčí knihovničce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace