ZDRAVÉ TĚHOTENSTVÍ

Zepter

Společnost Zepter International je celosvětovým výrobcem, prodejcem a distributorem exkluzivního spotřebního zboží špičkové kvality pro zdravý životní styl.

Bonusový obsah ZDARMA

Chcete získat další informace o těhotenství a předporodní přípravě navazující na knihu Zdravé těhotenství? Zadejte váš email a my vám obratem zašleme další informace a tipy na články.

Prodej probíhá převážně formou osobního prodeje, který zajišťuje více než 130 tisíc obchodních reprezentantů, a také v síti maloobchodních prodejen umístěných na hlavních třídách světových měst. Společnost Zepter prostřednictvím svých poboček prodává výrobky ve více než 40 zemích na pěti kontinentech. Všechny produkty značky Zepter vykazují vysokou kvalitu a úroveň provedení. Jsou vyráběny zejména v sedmi výrobních zařízeních v Německu, Itálii a Švýcarsku. Více než 80 milionů spokojených zákazníků dokazuje, že jméno Zepter znamená vždy KVALITU, STYL a HODNOTU. Společnost Zepter International nabízí životní podnikatelskou příležitost všem bez rozdílu věku, pohlaví či vzdělání. Obchodním reprezentantům poskytuje zázemí respektované úspěšné mezinárodní firmy, podmínky, systém práce, respekt, motivaci a spravedlivé odměňování. Podnikatelé mohou využít unikátní podnikatelský koncept na bázi franšízy s podporou a propracovaným know how stabilní celosvětové firmy.

Společnost Zepter International nabízí zboží v pěti značkových programech : Medical, Cosmetic, Luxury, Home Care a Home Art.

Program Medical nabízí inovativní lékařské přístroje společně s výrobky pro zdraví, které jsou ideálním řešením jak pro preventivní péči, tak pro rekonvalescenční terapii. Tyto výrobky stanovují nové hranice v oblasti péče o zdraví a krásu. Jejich hlavním posláním je zvýšit kvalitu života a zdraví celé rodiny.Zepter Cosmetic je vědecky vyspělá švýcarská kosmetika a líčidla založená na aktivních přísadách se zkrášlujícími a léčebnými účinky, které v souladu s misí zdraví a krásy pomohou odstranit známky stárnutí.Švýcarské hodinky, šperky, psací potřeby a luxusní kolekce výrobků bytového designu, vyrobené s mimořádnou péčí věnovanou i tomu nejmenšímu detailu, to je program Luxury.Kolekce Masterpiece představuje jedinečný patentovaný systém používaný po celém světě pro zdravé, úsporné a rychlé vaření a přípravu jídel i pro bezpečné uchovávání a elegantní servírování potravin. Zepter Home Art kombinuje moudré vize minulosti s technologií budoucnosti.Domácí a profesionální spotřebiče pro rychlý úklid a čištění. Výrobky programu Home Care jsou určené pro snadný a účinný úklid vaší domácnosti, kterou tak přeměníte na zdravé a bezpečné místo pro vás i vaši rodinu.Více informací o jednotlivých výrobcích společnosti Zepter naleznete na www.zepter.cz nebo na www.zepterclub.cz
 

Ukázky z knihy Zdravé těhotenství

Zdravá výživa

Zdravá výživa

Zobrazit ukázku
Zdravé vaření

Zdravé vaření

Zobrazit ukázku
Zdravé cvičení

Zdravé cvičení

Zobrazit ukázku

Zdravé omlazení – Portál péče o tělo i duši Portál péče o tělo i duši
pro všechny aktivní lidi
s otevřenou myslí.

Těhotenství a péče o dítě - Baby On Line Nejnavštěvovanější odborně
garantovaný portál zaměřený
na těhotenství a péči o dítě.

Knihy pro děti Pro chytré hlavičky - knížky pro děti - dětské knížky Vzdělávací knihy pro děti zaměřené
na zdravý životní styl a svět kolem
nás, psací potřeby, hračky.

Zdravé těhotenství - jedinečný rádce Úspěšný recept, jak o sebe pečovat,
vypadat a cítit se skvěle i po čtyřicítce.

Těhotníček - Praktické rady o těhotenství a dětech Těhotenský deníček psaný pro miminko, těhotenský diář s upozorněním na důležitá data.

Průvodce moderní dospívající dívky. Měla by být v každé dívčí knihovničce. Průvodce moderní dospívající dívky. Měla by být v každé dívčí knihovničce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace