ZDRAVÉ TĚHOTENSTVÍ

Vydavatelství Babyonline

Bonusový obsah ZDARMA

Chcete získat další informace o těhotenství a předporodní přípravě navazující na knihu Zdravé těhotenství? Zadejte váš email a my vám obratem zašleme další informace a tipy na články.

Babyonline.cz - nejnavštěvovanější odborně garantovaný portál zaměřený na těhotenství a péči o dítě.

Babyonline nabízí kvalitní, odborníky psané informace. Na druhé straně vyniká společenskou částí plnou příjemných žen, které si sdělují své radosti i starosti a vzájemně se podporují. Problematika na BOL je 0-18 let, kromě miminkovské problematiky je zahrnuta i předškolní příprava a dospívání.

Babyonline.cz je jedinečný kvalitou informací a širokým záběrem zpracované problematiky. Především však spojením odborné a neméně rozsáhlé společenské části na jednom webu.


Těhotníček.cz - praktický průvodce Vaším těhotenstvím, těhotenský kalendář a deníček v jednom

• Najdete na něm informace psané odborníky pokrývající těhotenství od početí až k porodu. Dozvíte se, jak roste Vaše miminko, jaké změny čekají v průběhu těhotenství Vás a spoustu dalších užitečných informací.
• V Těhotníčku můžete psát deníček Vašemu miminku, ve formátu jpg stáhnout na vybrané pozadí a dokonce i vytisknout a uchovat na památku svému dítěti.
• Chcete se seznámit s ostatními maminkami? Právě to Vám nabízí diskuzní klub buď podle témat, nebo termínu porodu, získáte tak přehled o vrstevnících Vašeho dětátka. Číst a hodnotit můžete i deníčky ostatních maminek.
• Naprostým unikátem Těhotníčku je možnost vést si těhotenský kalendář, který Vás v důležité dny upozorní emailem.
• A v neposlední řadě můžete také soutěžit o hodnotné ceny.


Prochytrehlavicky.cz - vzdělávací publikace pro děti zaměřené na zdravý životní styl

Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky

Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky jsou první komplexní přípravou předškoláka nejen pro školu, ale i pro život. Jsou vedeny hravou, zábavnou formou, za splněné úkoly si dítě lepí nálepky do kosmické mapy. Obsahují 4 publikace ke 40týdenní přípravě:
Jízda tužkou se věnuje grafomotorice.
Hlavičkové úkoly dítě rozvíjí mentálně.
Praktik pro život s dítětem probírá, jak co v životě chodí.
Pohybovky rozvíjí pohybovou zdatnost dítěte.

Říkačky pro chytré hlavičky

Říkačky pro chytré hlavičky jsou interaktivní knížkou říkanek pro děti od 0 do 8 let, které s dětmi cvičí, kreslí, učí je zdravému životnímu stylu, bezpečnému chování, o světě kolem nás. Knížka je praktická s kroužkovou vazbou. Komplet obsahuje:
Hlavní publikaci – říkanky doplněné barevnými obrázky.
Kreslení dle předlohy – slouží k nácviku kresby dítěte a po vyplnění zůstává památkou na společně strávené chvíle.
Pexeso – 2 sady obrázkových karet, 1 písmenková a 1 sada prázdná pro vytvoření vlastního pexesa.

Jak děti přicházejí na svět

Jak děti přicházejí na svět obsahuje odpovědi na první otázky dítěte (nejen o sexu) a to moderně, pravdivě, jednoduše a s láskou. Publikace pomůže k tomu, aby děti vnímaly láskou naplněný vztah dvou dospělých lidí a akt zrození dítěte jako přirozenou součást lidského života. Publikace Jak děti přicházejí na svět vznikla na základě skutečných hovorů matky s dětmi ve věku 2-5 let. Kniha je určena dětem od 2 – 10 let.

Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky

Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky jsou pomůckou pro předškolní děti, která je naučí slyšet hlásky, slabikovat a poznávat písmena. Se 112 barevnými kartami, které jsou v praktické krabičce, mohou děti hledat slova se stejným počtem slabik, slova začínající na stejné písmeno aj.

Publikace k zakoupení na www.prochytrehlavicky.cz

 

Ukázky z knihy Zdravé těhotenství

Zdravá výživa

Zdravá výživa

Zobrazit ukázku
Zdravé vaření

Zdravé vaření

Zobrazit ukázku
Zdravé cvičení

Zdravé cvičení

Zobrazit ukázku

Zdravé omlazení – Portál péče o tělo i duši Portál péče o tělo i duši
pro všechny aktivní lidi
s otevřenou myslí.

Těhotenství a péče o dítě - Baby On Line Nejnavštěvovanější odborně
garantovaný portál zaměřený
na těhotenství a péči o dítě.

Knihy pro děti Pro chytré hlavičky - knížky pro děti - dětské knížky Vzdělávací knihy pro děti zaměřené
na zdravý životní styl a svět kolem
nás, psací potřeby, hračky.

Zdravé těhotenství - jedinečný rádce Úspěšný recept, jak o sebe pečovat,
vypadat a cítit se skvěle i po čtyřicítce.

Těhotníček - Praktické rady o těhotenství a dětech Těhotenský deníček psaný pro miminko, těhotenský diář s upozorněním na důležitá data.

Průvodce moderní dospívající dívky. Měla by být v každé dívčí knihovničce. Průvodce moderní dospívající dívky. Měla by být v každé dívčí knihovničce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace